Konsolidace půjčekPočet půjček a dluhů stále narůstá a tak se často stává, že občané splácí několik půjček, kreditní karty a další různé dluhy. Nevýhodou je, že každá půjčka a každý dluh má jiné parametry, některé mnohdy i velmi nevýhodné úrokové sazby, jako například kreditní karty. S každým úvěrem se také pojí všelijaké poplatky. Jak tuto situaci zjednodušit a ještě na tom ušetřit? Řešení je poměrně snadné, stačí převést všechny dluhy na jeden, nový. Tomuto procesu spojení půjček se říká konsolidace půjček.

Jaké jsou výhody konsolidace?

Kromě již zmíněné ho zjednodušení a zpřehlednění Vašich dluhů kdy budete splácet jen jednu jedinou půjčku, je hlavní výhodou úspora. Ušetříte každý měsíc, protože výsledná splátka konsolidované půjčky bude mnohem nižší, než součet stávajících splátek. Ptáte se jak je to možné? Odpadnou Vám poplatky za vedení několika půjček. Dalším důvodem je fakt, že nevýhodné půjčky s vysokým úrokem převedete na novou půjčky, která bude výhodnější.

Kdo konsolidaci nabízí?

Konsolidaci půjček je dnes k dispozici jak u bankovních tak nebankovních institucí. Rozdíli jsou v podobně jako u půjček v dostupnosti. Bankovní konsolidace je výhodnější, ovšem jen pro bonitní klienty. Další možností jak vylepšit úrokové sazby svých špatných půjček je nebankovní konsolidace s ručením nemovitostí. Nemovitost Vám totiž výrazně zvedne bonitu, a tím pádem získáte k výhodnějším podmínkám.


23.9.2012
Pomáháme Vám uskutečnit Vaše sny© 2023 Pujčka12.cz, všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Infoweb o půjčkách - půjčky neposkytujeme.