Půjčka do výplaty na účetUnikátní půjčka, která se do našich krajů dostala z Finska je půjčka do výplaty. Tato rychlá, snadná a diskrétní půjčka je určena všem, kteří potřebují půjčit do 10000 Kč, ale nechtějí žadonit u známých či po rodině a banka či jiná nebankovka se takto malu půjčkou nezabývá. mnohem snazší a diskrétnější variantou je požádat o půjčku online. Peníze obdržíte na účet za několik málo minut po schválení.

Půjčka do výplaty na účet

Princip má půjčka do výplaty velmi jednoduchý. Vyplňte žádost o půjčku, a obratem dojde k posouení a schválení. Následně obdržíte peníze na účet ze stejné banky, kde je veden Váš účet, takže transakce je otázkou několika minut. Peníze na účet dorazí téměř ihned. Doba splatnosti je od několika dní až po 30 dní. Půjčit si můžete do 20 000 Kč s tím, že pro nové žadatele jsou omezení například na částku 5000 Kč. Výhodou však je, že nový žadatelé mívají první půjčku zdarma bez poplatku. Mezi nejschvalovanější patří rychlá půjčka.

Získat můžete až 20 000 Kč

Půjčka do výplaty na účet Vám ihned přinese částky od několika set korun, přes 5000 Kč až do 10000 Kč. Při opakovaných žádostech se dostanete až na částku 20000 Kč. Půjčky jsou krátkodobé až na 30 dní, vyjímečně až 45 dní s možností dalšího prodloužení..

Půjčku do výplaty nabízí poměrně dost společností. Nejdříve tuto půjčku k nám z Finska přinesla společnost Ferratum, dnes je nabízena také společností Crediton, NetCredit, Aasa, Půjčkomat.cz, Money now, nebo Zaplo.cz.

Výhody půjčky

  • Rychlost - peníze do 5 minut
  • Nenáročnost - bez dokladování příjmu
  • Dostupnost pro každého
  • Tolerance registru
  • Oblíbený produkt

13.9.2013
Pomáháme Vám uskutečnit Vaše sny© 2023 Pujčka12.cz, všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Infoweb o půjčkách - půjčky neposkytujeme.