EverydayPlus až 12 000 Kredit kdykolivHledáte flexibilní úvěr, který se přizpůsobí Vašim potřebám, a v případě potřeby Vám poskytne dostatek volných finančních prostředků? Vyzkoušejte jedinečnou nabídku mezi nebankovními půjčkami – půjčku EverydayPlus, která funguje na principu revolvingového úvěru. Tato půjčka je Vám k dispozici až do výše sjednaného úvěrového limitu. Půjčka EverydayPlus pro lepší finanční situaci.

Snadný převod peněz na účet

Půjčka Everyday Plus představuje vítanou pomoc ve finanční tísni před výplatou a při výdajích, s nimiž jste v rodinném rozpočtu nepočítali. Účet ovládáte jednoduše přes internet a peníze převádíte výběrem ze svého uživatelského účtu nebo prostřednictvím SMS zprávy. Dobrou zprávou je to, že volné peněžní prostředky máte po ruce po celou dobu platnosti smlouvy.

Smluvní pokuty a poplatky

I tato půjčka si účtuje úrok za poskytnutí. Do konce příštího měsíce od využití půjčky je zapotřebí půjčku EverydayPlus splatit nebo si splátky rozložit. Za prodlení splátky Vás nemine smluvní pokuta.

Jak probíhá žádost o půjčku?

Půjčka Everyday Plus je administrativně nenáročná, bez zdlouhavého schvalovacího procesu a s jasnými pravidly. Získejte úvěr snadno a zdarma vyplněním žádosti, která Vám zabere pár minut Vašeho času. Jakmile ji odešlete, dojde k jejímu vyhodnocení a do 15 minut víte, zda Vám byla schválena či zamítnuta. Po schválení můžete ihned provést výběr peněz do výše úvěrového rámce nebo čerpat jeho část.

Smlouva na dobu neurčitou

Smlouva o revolvingové půjčce EverydayPlus se uzavírá na dobu neurčitou a vypovědět ji můžete bez uvedení důvodu. Jediným poplatkem je 1 Kč za vytvoření uživatelského účtu, kterou musíte zaslat ze svého bankovního konta, jelikož tento poplatek zároveň slouží pro ověření čísla Vašeho běžného účtu.

Výhody půjčky ihned

  • Rychlost - peníze za pár minut
  • Nenáročnost - snadné dokladování
  • Dostupnost pro každého
  • Nízké poplatky

16.8.2014
Pomáháme Vám uskutečnit Vaše sny© 2023 Pujčka12.cz, všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Infoweb o půjčkách - půjčky neposkytujeme.