Půjčka bez registruRegistr dlužníků má pro banky a některé nebankovní společnosti velký význam. Dozví se z něj, kdo je spolehlivým klientem a komu raději žádost o půjčku zamítnout. Pokud máte záznam v registru, můžete se kvůli tomu cítit znevýhodněni, zvlášť když se jednalo pouze o malé škobrtnutí. Bohužel i jeden záznam stačí k tomu, aby finanční instituce Vaši žádost neschválily. Naštěstí to neplatí u půjček bez registru od nebankovních společností.

Mikropůjčky s krátkou dobou splatnosti

Půjčky pro nezaměstnané jsou poskytovány soukromými společnostmi v různé výši. Nejrozšířenější a nejdostupnější jsou malé půjčky do 5 000 Kč, u kterých odpadá zbytečné a zdlouhavédokladování, prokazování a detailní zkoumání registrů dlužníků. Tato dostupnost je vyvážena krátkou dobou splatnosti a vyššími poplatky nebo úroky.

Půjčka v různé výši na účet

Předností půjčky bez registru je její dostupnost a tolerance k záznamům v registrech dlužníků. Snadno a rychle zlepší Vaši finanční situaci různou výší částky podle toho, zda jste schopni doložit příjem nebo poskytnout do zástavy nemovitost. Řekněte si o půjčku ještě dnes prostřednictvím online formuláře na stránkách nebankovní společnosti a získejte peníze bez zbytečného čekání na účet.

Dostupné mikropůjčky bez příjmu

Každá žádost o půjčku je posuzována individuálně úvěrovými pracovníky a u malých půjček se často o všechno stará plně automatizovaný systém, který Vaši žádost zpracuje ihned po odeslání. Malé půjčky se hodí na období před výplatou nebo jiným očekávaným příjmem a vypomohou Vám několika tisíci korunami. Tyto krátkodobé půjčky se splatností 30 dní jsou bez dokladování příjmu a k použití na cokoli.

Až několik set tisíc korun se záznamem v registru

V nabídce nebankovních společností se dále můžete setkat s půjčkami do výše několika desítek tisíc korun. Každý poskytovatel si sám určí, zda bude chtít ověření příjmu nebo jinou záruku, například ve formě ručitele nebo zástavy. V případě, že budete schopni ručit svou nemovitostí, pro společnost je to dostatečná garance a půjčí Vám až několik set tisíc korun.

Půjčky bez registru od soukromých osob

Variantou k nebankovním půjčkám bez registru jsou půjčky od soukromých osob za podmínek, které se Vám dokonale přizpůsobí. Není proto výjimkou, že takto obdržíte půjčku s vyšší částkou, delší dobou splatnosti a nižší úrokovou mírou.

Bonita je zásadní

Není zas až tak důležité, jestli doložíte příjem, či máte čistý registr, podstatné je to jak poskytovatel vyhodnotí Vaši šanci splácet půjčku.

Výhody půjčky

  • Bez nahlížení do registrů
  • Rychlé sjednání
  • Bez účelu
  • Peníze na účet

13.11.2012
Pomáháme Vám uskutečnit Vaše sny© 2023 Pujčka12.cz, všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Infoweb o půjčkách - půjčky neposkytujeme.