Nebankovní půjčky pro nezaměstnanéNezaměstnanost dokáže člověka bez práce pořádně finančně potrápit a při mimořádných výdajích leckdy nevystačí do příští podpory v nezaměstnanosti nebo výplaty sociálních dávek. Obrátit se s žádostí o půjčku na banky nemá smysl, neboť ty požadují doložení pravidelného příjmu. Co tedy přijmout pomoc od nebankovních společností, v jejichž nabídce najdete půjčky pro nezaměstnané?

Mikropůjčky s krátkou dobou splatnosti

Půjčky pro nezaměstnané jsou poskytovány soukromými společnostmi v různé výši. Nejrozšířenější a nejdostupnější jsou malé půjčky do 5 000 Kč, u kterých odpadá detailní zkoumání. Tato dostupnost je vyvážena krátkou dobou splatnosti a vyššími poplatky nebo úroky.

Vyšší částky s ručením nebo zástavou

U vyšších částek rostou nároky na bonitu a pozitivní úvěrovou historii žadatelů. Pokud tedy uvažujete o půjčce v hodnotě desítek až stovek tisíc korun, neobejdete se bez ručitele nebo zástavy nemovitosti, což představuje pro společnost dostatečnou záruku, že své závazky splníte. Dlouhodobé půjčky ale představují velkou finanční zátěž, proto se snažte co nejdříve sehnat stabilní zaměstnání.

Peníze nejpozději do dvou dnů na účtu

Pokud jsou pro Vás půjčky pro nezaměstnané řešením, jak zaplatit nečekanou složenku nebo udělat nezbytné opravy v domácnosti, nejrychlejší cestu pro vyřízení představuje online formulář. U některých společností se můžete setkat s ověřovacími úkony, ale obvykle se svých peněz dočkáte do jednoho až dvou pracovních dnů od odeslání žádosti.

Co dalšího vědět o půjčce?

Půjčky pro nezaměstnané mají jasně dané podmínky bez poplatků předem a dodatečných nákladů. Sjednáte je z pohodlí svého domova a peníze si můžete nechat vyplatit hotově na ruku, složenkou nebo na běžný účet. Před podpisem smlouvy si vždy zkontrolujte, zda se jedná o měsíční nebo roční úrokovou sazbu a jaké jsou případné sankce za opožděné splátky.

Výhody půjčky

  • Bez komplikací
  • Rychlé sjednání
  • Bez prověřování
  • Nevýhoda - jsou drahé

13.11.2015
Pomáháme Vám uskutečnit Vaše sny© 2023 Pujčka12.cz, všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Infoweb o půjčkách - půjčky neposkytujeme.